Lana

VÝZNAM PROBIOTÍK

Náš tráviaci systém je domovom najmenej stoviek miliárd baktérií –  sú to takmer 3 kilá (to nie je chyba palaciniek, ale chyba laktobacilov). Tieto „dobré baktérie“ umožňujú okrem iného udržiavať črevnú mikroflóru, predchádzať jej pórovitosti (inak si môžeme vyvinúť potravinovú intoleranciu ako ja), vstrebávať živiny a vytvárať bariéru proti niektorým prirodzene patogénnym baktériám prítomný v našich črevách …

Uplynulo už 6 týždňov odkedy som začala pravidelne užívať tablety ProViotic.  Je to ultra koncentrovaná zmes probiotík (kmeň dobrých baktérií ) a prebiotík (v zásade to je palivo, ktoré potrebujú naše črevá). Naozaj som chvíľu počkala, kým vám o tom poviem, aby som mohla túto liečbu objektívne opísať.

Získala som opäť dobrý tráviaci komfort a pomohlo mi to znovu zaviesť do jedálnička potravin, ktoré mi počas liečby „zakázal“ lekár (bol to on, kto mi odporučil užívať probiotiká). Neviem, či to spolu súvisí, ale psoriázu som nemala už dobrý mesiac.

Nájdete ich na webovej stránke proviotic.sk alebo v obchodoch.
Spočiatku ma odrádzala cena, ktorá je 45€ za jedno balenie, ktoré obsahuje 30 tabliet (1 mesiac liečby). Prvé balenie som dostala zadarmo na vyskúšanie a vďaka tomu som zistila, že je to naozaj dobrá investícia, kde cena sa rovná kvalite,  a ešte pred jeho spotrebovaním som si zakúpila ďalšie nové balenie. 

Užívali ste niekedy probiotiká? Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto úžasnom objave, ktorý je tak prospešný pre náš tráviaci systém, odporúčam prečítať si „Diskrétne kúzlo čreva“. Starajte sa o seba.

Lananas blonde testuje ProViotic

Skledujte nás!