Chloe

ProViotic

Toto sú probiotiká značky ProViotic, 100% organickej a vegánskej značky, ktorú som objavil na portáli proviotic.sk.

Dôvod, prečo  vám chcem povedať o týchto probiotikách, je ten, že považujem za zriedkavé vidieť skutočné výsledky,pri užívaní doplnkov stravy. Po niekoľkých dňoch liečby som si všimla konkrétne vylepšenia pleti a trávenia, čo znamená, že dnes už nechcem byť bez nich.

Význam

Aby sme pochopili význam probiotík, musíme pochopiť úlohu mikrobiómov: Tie tvoria všetky nepatogénne mikroorganizmy (baktérie, vírusy, kvasinky, huby atď.), ktoré prirodzene žijú v našom tele. Črevná mikroflóra je najdôležitejšia! Skladá sa z približne 100 000 miliárd mikroorganizmov, ktoré, koexistujú v dokonalej rovnováhe, zabezpečujú správne fungovanie našich tráviacich, metabolických, imunitných a neurologických funkcií. Ale naša genetika, náš moderný spôsob života (životné prostredie, nesprávna strava atď.), naša hygiena a množstvo liečebných indikácií prispieva k vytváraniu disharmónie.

Mikroflóra

Vyrovnávanie mikroflóry je preto dôležitou cestou k pochopeniu pôvodu určitých chorôb, najmä autoimunitných alebo zápalových, alebo dokonca jednoduchých každodenných nepríjemností. Existuje niekoľko spôsobov, ako zlepšiť kvalitu a rozmanitosť svojej mikroflóry: diverzifikácia stravy (fermentované potraviny, bohaté na vlákninu atď.), Príjem prebiotík alebo probiotík. Konzumácia probiotík je preto jednou z najpraktickejších metód ponúkajúcich nášmu telu skutočnú dávku dobrých baktérií, ktoré pomôžu vyvážiť našu mikroflóru.

Chloe_tesla ProViotic

Skledujte nás!